De badkamer met kleurrijke eyecatchers van Marlieke en David
De statement muur met groene marmerlook tegels is het eerste wat opvalt als je de nieuwe badkamer binnenstapt. Een duidelijke stijl hadden ze niet direct voor ogen, maar ze wisten wel dat beige en hout niets voor hen is. De gemaakte keuzes en details maken deze ruimte een echte droombadkamer.
Jouw eigen droombadkamer realiseren?
Benieuwd hoe deze stijl in jouw ruimte past? Laat onze experts een gratis en professioneel 3D ontwerp voor je maken.
Kleur en karakter: de badkamer van Marlieke en David
Groen marmer als eyecatcher
Waar beige een echte trendkleur is op dit moment, zijn Marlieke en David een hele andere weg ingeslagen. Ze wilden een echte eyecatcher in de nieuwe badkamer en dat zijn de prachtige groene marmerlook tegels geworden. Bij de definitieve keuze was er een kleine twijfel omdat de keuze enorm is tussen de verschillende marmerlook afwerkingen. Uiteindelijk hebben ze gekozen voor een marmerlook tegel met een rustig patroon en hebben ze geen moment spijt gehad.
Een gedurfde match met goud
Marlieke en David hadden van tevoren een plaatje in hun hoofd: goud moest terugkomen in de nieuwe badkamer. De combinatie van de groene tegels met de gouden kranen en de gouden spiegel is een gedurfde keuze, maar pakt perfect uit. Het geeft de ruimte een unieke en luxe uitstraling. De kranen zijn allemaal van de Ben Engraved Line serie. Hierdoor sluit zowel de kleur als het design van de kranen mooi op elkaar aan.
Wist je dat?...: …Alle series van het merk Ben naadloos op elkaar aansluiten? Zo voorkom je kleurverschillen tussen je kranen, inloopdouche, spiegel en accessoires. Ook in deze badkamer is alles van Ben, waardoor het goud overal exact dezelfde tint heeft.
Ben Mimas ronde spiegel met LED verlichting en anti-condens Ø80cm mat goud
Wandtegel marmerlook Tebe Pulido 120x60cm wacom moss gerectificeerd
Slimme keuzes voor een kleine badkamer
Een douche, een toilet én een bad: het kan!
De badkamer is klein van stuk, maar dat heeft de familie niet weten te weerhouden van wat ze voor ogen hadden. Er is bewust gekozen voor een ondiep badmeubel. Door die keuze blijft er meer bewegingsruimte over. Ze hebben gekozen voor dubbele lades, zodat er wel voldoende opbergruimte overblijft.
Tip: Onze badmeubels van Ben en Saqu hebben geen sifonuitsparing. Hierdoor verlies je geen ruimte en kun je de volledige lade gebruiken voor handdoeken en verzorgingsproducten.
Een bad was een grote wens voor de kinderen, maar ook een ruime douche kon niet ontbreken. Er is gekozen voor een halfvrijstaand bad, dit geeft een luxe uitstraling en is tegelijkertijd een ruimtebesparende keuze. Het bad is compleet gemaakt met een inbouw nisje en de gouden badset met waterval - "De kinderen gaan graag samen in bad en de waterval is toch wel hun favoriet." Door het ruimtebesparende bad, was er nog voldoende ruimte over voor een compact hangtoilet én voor een royale douchecabine met glazen wanden, wat de badkamer optisch groter maakt.
Ben Engraved Line thermostatische badkraan met watervaluitloop en gravering geborsteld messing pvd-coating
Shop the look:
Ben Engraved Cross Slim inbouw regendoucheset Ø25cm met plafondaansluiting geborsteld messing pvd-coating
Ben Engraved Line wastafelkraan geborsteld messing pvd-coating
Ben Small douchegoot inclusief rooster 70cm geborsteld messing
Ben Vivid douchecabine rechtsdraaiend incl. antikalk 90xincl. antikalk 100x200cm geborsteld messing
Ben Vana half vrijstaand hoekbad met hoek rechts 160x75cm mat wit incl. afvoer met overloop
Ben Segno 2.0 hangtoilet met toiletbril compact Xtra glaze+ Free flush mat wit
Een inbouw Sunshower voor extra luxe
Voor energie én herstel
De hele badkamer moest vervangen worden en dit bood Marlieke en David de kans om een Sunshower in te bouwen. Waar Marlieke de Sunshower voornamelijk gebruikt voor een dagelijkse mentale boost en wat meer energie, gebruikt David de Sunshower veelal voor zijn onrustige huid. Naast een verbeterde bloedsomloop, een dieptereiniging van de huid en verlichting van spierpijn door het infrarode licht, zorgt de UV-straling voor een boost van je immuunsysteem en de aanmaak van vitamine D.
Marlieke: “We twijfelden of we moesten kiezen voor een Sunshower. We hadden er beide geen ervaring mee en het is toch een flinke investering. Gelukkig hebben we geen moment spijt gehad. Naast de tegels, zijn we het meest blij met de Sunshower in onze badkamer!”
Van klein tot groot en van wit tot zwart
Sunshowers heb je in allerlei verschillende formaten en designs. Zo kan je kiezen voor een inbouw Sunshower, zoals Marlieke en David. Maar als je liever niet je hele badkamer wilt verbouwen, kan je ook kiezen voor een opbouw Sunshower. Daarnaast heb je diverse kleuren. En ook het formaat kan je zelf kiezen. Je kan gaan voor een kleine Sunshower voor 1/4e van je lichaam, een middelmaat voor 3/4 van je lichaam of zoals in deze binnenkijker een grote Sunshower die het hele lichaam bedekt met licht.
Sunshower Plus L inbouw met infrarood en UV-licht black